Co nowego?

FOTORELACJA Z WYKŁADU DLA UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

7 listopada na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pionkach miała przyjemność poprowadzić wykład "Czy pomidora można łączyć z ogórkiem? Czyli prawdy i mity żywieniowe okiem dietetyka"

BEZPŁATNY POMIAR SKŁADU CIAŁA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY POLICZNA

15 i 22 listopada w Świetlicy Gminnej w Policznie odbędzie się bezpłatny pomiar składu ciała dla mieszkańców Gminy Policzna. 

Wykład Prawdy i mity żywieniowe okiem dietetyka" Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pionkach

7 listopada o 16:00 zapraszam serdecznie na wykład, który odbędzie się w Kawiarni Ciekawa w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. 

Fotorelacja z akcji „Ruszam się z Eneą – będę zdrowy”

18 października w Publicznej Szkole Podstawowej im. W.B. Głowackiego w Brzózie w ramach inicjatywy Fundacji Enea Potęga pomocy ENEA Wytwarzanie został zorganizowany Dzień Sportu, w którym miałam okazję uczestniczyć oraz mieć swój mały wkład prowadząc wykład dla uczniów z "Zasad Prawidłowego Żywienia".

Dynia - królowa jesieni!

Poznaj cenne właściwości niekwestionowanej królowej jesieni czyli DYNII!

FOTORELACJA Z WYKŁADU O CZYTANIU ETYKIET

W poniedziałek 21 października w Centrum Aktywności Lokalnej Pionki miałam przyjemność poprowadzić wykład na temat "Składy, etykiety jak się mają do Twej diety? Jak prawidłowo czytać etykiety produktów spożywczych?"

Z wizytą u przedszkolaków z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością

24 października z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością odwiedziałam Przedszkole nr 3 w Pionkach, gdzie porozmawiałam z maluchami o zasadach prawidłowego żywienia.  

Relacja z !9 JUŻ! spotkania "Jak cukier wpływa na nasze zdrowie?" w Garbatce-Letnisko

19 października o 15:00 w Gminnej Świetlicy w Garbatce-Letnisko odbyło się spotkanie ramach cyklu spotkań "Jak cukier wpływa na nasze zdrowie?".

!!!UWAGA !!! UWAGA!!! JUŻ JUTRO 21.10 O 17:00 WYKŁAD "Składy, etykiety jak się mają do Twej diety? Jak prawidłowo czytać etykiety produktów spożywczych?"

Zapraszam serdecznie na wykład, wstęp bezpłatny! 

To będzie ! JUŻ ! 9️ spotkanie o tej tematyce czyli "Jak cukier wpływa na nasze zdrowie?"

Tym razem spotkanie odbędzie się w Garbatce-Letnisko 19 października o godz. 15:00. Zapraszam serdecznie!

Kolejne spotkanie, kolejna grupa ale dalej w temacie „wszędobylskiego cukru”!

Ósemka czyli !JUŻ ÓSME! spotkanie w temacie „Cukier – niejedno ma imię. Jak cukier wpływa na nasze zdrowie?” dla kolejnej grupy.

Kolejny sukces w drodze o zdrowie i poprawę wyników badań!

Kolejny mój pacjent zbliża się do magicznej 20 kg mniej na wadze!

Nie daj się SAD – czyli jak pokonać depresję sezonową dietą

W okresie jesienno – zimowym niesprzyjająca pogoda często psuje nam humor i powoduje brać chęci do podejmowania jakichkolwiek działań. Marzymy, aby czas ten jak najszybciej minął – a my najchętniej zapadlibyśmy w sen zimowy w swoich domach i obudzili się dopiero wiosną. Sezonowa depresja (seasonal affective disorder, SAD) lub inaczej sezonowe wahania nastroju, bo o tym właśnie będzie mowa.

Relacja z wykładu " Czy pomidora można łączyć z ogórkiem? Czyli prawdy i mity okiem dietetyka"

5 września miałam okazje poprowadzić wykład na temat „Czy pomidora można łączyć z ogórkiem? Czyli prawdy i mity żywieniowe okiem dietetyka”. Spotkanie odbyło się w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Spotkanie z Klubem Emeryta Służby Wieziennej na temat "Cukier niejedno ma imie. Jak cukier wpływa na nasz organizm?"

To już moje siódme spotkanie w temacie „Cukier – niejedno ma imię. Jak cukier wpływa na nasze zdrowie?” z kolejną grupą.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ